Hakkımızda

1997 yılından beri Stuttgart civarında yerleşik avukatlık ofisimizde, her biri ihtisas konularında uzmanlaşmış avukatlardan oluşan nitelikli ekibimiz tarafından şimdiye kadar 30.000´nin üzerinde müvekkile başarıyla hukuk danışmanlığı ve bireysel avukatlık hizmetleri verilmiştir.

Müvekkillerimiz arasında çeşitli alanlarda nam yapmış yerli ve yabancı kuruluşlar ve özel şahıslar bulunmaktadır. Kurumsal müvekillerimize kuruluşlarından bu güne ve de gelecekle ilgili adımlarında hukuki destek sağlıyoruz. Bireysel müvekillerimizin günlük yaşamla ilgili tüm ihtilaf konularında yanlarındayız. Her bir müvekkilimiz ayrıcalıklıdır ve her özgün mesele özel bir ayrıcalıkla ve özenle ele alınır.

Müvekkilimiz olduğunuz andan itibaren hizmetlerimizden yararlandığınız süre boyunca şahsi bir danışmanınız olacaktır. Amacımız, karşılıklı güven temelinde çözümler sağlamak için müşterek bir çalışma ortamı yaratmak ve bunu sürekli kılmaktır.

Avukatlık büromuzun güçlü yanı, ekibimizdeki avukatların çeşitli hukuk alanlarında faaliyet göstermeleri ve müvekkillerimizin hizmet beklediği konularla özdeşebilmeleridir

Ortak Avukatlık büromuz, mesleğe bağlılık, uzmanlık alanına kesin hakimiyet ve özenli çalışma temeli üzerine kuruludur.

Hukuk işlerinde güveneceğiniz çözüm ortağınız olmak istiyoruz.

Macit Karaahmetoğlu
Avukat